У цьому модулі я дізналася про безпечне та відповідальне використання Інтернету; спілкування через Інтернет.Цей модуль допоміг мені зрозуміти, що у процесі виконання роботи учні можуть вести спілкування, використовуючи скайп, аську, електронну пошту, мобільний телефон. Це ще більше повинно зацікавити учнів і допомогти їм краще засвоїти матеріал.
Комментариев нет:
Отправить комментарий